... Oslava ...

Tantrická masáž


* probuzení a oslava životní síly a radosti, vědomé vnímání vlastního těla a pocitů souvisejících s tělem a sexualitou

* propojení vzrušení a uvolnění které může vést ke stavu rozšířeného vědomí - sexuální vzrušení máme většinou spojeno s napětím, které vrcholí orgasmickou křečí. V masáži máte možnost zažít pocit vzrušení ve stavu uvolnění a tento stav si vychutnat, odevzdat se mu a nechat ho plynout, bez toho, že něco musíte (dosáhnout orgasmu, uspokojit partnera, vypadat dobře či cokoli jiného).

* práce se záměrem na využití uvolněné síly v různých oblastech života - lze ji účinně "nasměrovat" do pracovní či partnerské oblasti, na různé životní či duchovní cíle, které chcete "rozhýbat"

* podobná kombinace technik jako relaxační masáž; rozmanité jemné, pevnější, smyslné i oživující doteky, které vedou k větší citlivosti těla s důrazem na probuzení a vnímání životní energie


* pro ženy (180 - 210 minut)

    - léčení prostřednictvím doteku, který nic nechce: moderní sexualita je většinou prožívána hodně dynamicky, rychle a aktivně. Pomalý a něžný dotek sytí a naplňuje ženské tělo a srdce mnohem více a dává ženám pocit důvěry, bezpečí a uvolnění
    - cesta k ženské síle a jejímu přijetí 
    - uctění bohyně a posvátného prostoru, ve kterém vzniká život

... VÍCE ZDE

    
* pro muže (150 - 180 minut):
    - cesta od zaběhnutých vzorců prožívání sexuality k vědomému prožitku vlastní síly;
    - spojení relaxace a vzrušení, uvědomění, že i cesta může být cíl;
    - práce s probuzenou energií: dýchání, cvičení svalů pánevního dna a vedení energie       v těle (tzv. Velký tah - k tématu doporučuji např. knihy Mantaka Chii).


Pro hlubší práci na konkrétním tématu doporučuji sérii tří masáží.


*

Tantrická masáž pracuje s nejsilnějším zdrojem naší energie – se sexuální silou. Může být mocným nástrojem transformace v oblasti postoje k sobě samému, svému tělu, sexualitě a skrze ně pak i k dalším oblastem života. Považuji proto za nutné, aby k ní obě strany – masér i masírovaný – přistupovali vědomě. Tantrickou masáž nepovažuji za oddechové vyplnění volného času nebo způsob uspokojení sexuální touhy, ale za vědomou cestu a práci na sobě.

Oboustranná důvěra a pocit bezpečí jsou pro tantrickou masáž klíčové. Z tohoto důvodu poskytuji tantrickou masáž pouze po předchozím osobním setkání nebo  relaxační masáži.


Před tantrickou masáží doporučuji ujasnit si svůj záměr a téma, kterému v masáži chcete věnovat pozornost. V rozhovoru před masáží společně dohodneme rámec a zaměření masáže.Tantrická masáž a tantra jsou dnes často používané výrazy, jejichž význam je vykládán mnoha způsoby. Setkala jsem se s tím, že jim lidé dávají význam na základě projekcí, předsudků a toho, co někde četli nebo slyšeli, aniž by měli vlastní prožitek.
Přikládám vlastní pohled na tantrickou masáž a tantru, ze kterého můžete cítit souznění (nebo taky ne). Snad Vám pomůže v rozhodování o společném setkání.

Více o tantrické masáži a tantře ZDE

zpět na MASÁŽE